Drukarnia etykiet Rotatech - logo

O nas

Produkcja etykiet samoprzylepnych i przywieszek bezklejowych ROTATECH

"Rotatech Polska Sp. z o. o." to drukarnia etykiet samoprzylepnych i przywieszek w technice druku flekso oraz druku cyfrowego. Specjalizujemy się także w produkcji etykiet logistycznych na roli oraz na składance.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku poligraficznym od 1989 roku.

Misją firmy jest ciągłe doskonalenie już wykorzystywanych procesów produkcyjnych oraz poszukiwanie nowatorskich rozwiązań technologicznych i logistycznych, aby stale wyprzedzać oczekiwania naszych odbiorców.

Stale zwiększamy wydajność produkcyjną, skracamy czas realizacji zleceń, inwestując w wysoce wydajny i w pełni zautomatyzowany park maszynowy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów eksploatacyjnych i dostawcami surowców.

Szybki rozwój firmy zawdzięczamy dobrze skonstruowanej sieci sprzedaży, a przede wszystkim profesjonalizmowi ludzi pracujących w naszej firmie. Swoją ofertę zbudowaliśmy na bazie oczekiwań naszych klientów. W oparciu o te wymagania stworzyliśmy obecną ofertę naszych etykiet i przywieszek.

Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego też nieustannie pracujemy nad wdrożeniem nowych produktów.

Atutem firmy jest kompleksowość. Profesjonaliści z poszczególnych działów czuwają nad całym procesem tworzenia: od projektu po druk i możliwie jak najlepsze dopasowanie etykiet do indywidualnej potrzeby Klienta. Oferujemy ponadto wsparcie techniczne, doradztwo, serwis i pomoc przy wdrażaniu nowych projektów.

Zdecydowane, duże kroki w działaniu, inwestowanie nie tylko w oparciu o własny kapitał pozwoliło na rozszerzenie ekspansji firmy na rynki Europy Zachodniej.

Jesteśmy otwarci na nowe oferty współpracy, także zagraniczne. Etykiety i przywieszki naszej marki są wysoko cenione na rynkach Europy Zachodniej, między innymi w Szwajcarii, Holandii, Niemczech i Austrii.

Polityka firmy na najbliższe lata przewiduje dalszy rozwój w strategicznych obszarach działania, wzmocnienie pozycji na rynku oraz zapewnienie perfekcyjnej obsługi Klientów.

Zapraszamy do współpracy.

< prev next >
/images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1194.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1445.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1457.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1282.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1501.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1384.jpg