Drukarnia etykiet Rotatech - logo

Oferta produktowa

Etykiety na arkuszach

arkusz.pngEtykiety w arkuszach są dostępne zarówno jako gotowe zadrukowane etykiety do  bezpośredniego zastosowania lecz także w wykonaniu czystym lub z poddrukiem do dalszego laserowego lub atramentowego zadruku. Są możliwe także różne wykonania specjalne, które wychodza daleko od znanych i powszechnych stosowanych standardów etykiet w arkuszu.

Wytwarzamy dla Państwa etykiety w arkuszu o różnych wielkościach i ułożeniem na arkuszu, dostarczamy je z miejscami o zneutralizowanej strefie klejenia albo z dodatkowymi perforacjami i nacięciami zarówno w materiale wierzchnim jak i podkładowym.

Do drukarek laserowych i atramentowych używamy papierów matowych, błyszczących jak również materiałów syntetycznych dla etykiet o wymagającej aplikacji.

< prev next >
/images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port1.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port2.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port3.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port4.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port5.jpg