Drukarnia etykiet Rotatech - logo

Oferta produktowa

Etykiety na składance

skladanka.pngOd etykiet falcowanych z otworami transportowymi zaczął sie elektroniczny okres druku etykiet. Zostały one w wielu aplikacjach zastąpione przez etykiety rolowe, jednakże do dzisiaj są obszary w których etykiety w sztaplu są nadal wydajnym rozwiązaniem do oznakowania produktów.

Chętnie produkujemy dla Paśtwa etykiety składane /na składance w sztaplu, zarówno zadrukowane jak i białe. Etykiety są przeznaczone przewaznie do dalszego zadruku w drukarkach igłowych albo termotransferowych. W zależności od obszaru stosowania mogą być te etykiety z papieru, kartonu, albo materialów syntetycznych produkowane bez albo z otworami transportowymi jako etykiety samoprzylepne albo przywieszki bezklejowe.

Jako nieliczni konfekcjonujemy maszynowo etykiety na składankę w ilościach masowych, pakowane do opakowań kartonowych typu „dno + wieko” w formie stosów.

< prev next >
/images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port1.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port2.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port3.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port4.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port5.jpg