Drukarnia etykiet Rotatech - logo

O nas

Historia Rotatech

Starsze pokolenie – wiedza i doświadczenie
mm_concept.png

Lata 80-te w Polsce obfitowały w przełomowe wydarzenia mające wpływ na gospodarkę i politykę nie tylko polską, ale i europejską czy tez światową. Po latach niedostatków i zawirowań historii przyszedł rok 1989, rok odwilży i innego spojrzenia na życie społeczne i polityczne. Właśnie w tym roku powstała nasza firma.

Wraz z nadejściem wolnego rynku w Polsce rozpoczęliśmy działalność jako firma zajmująca się instalacjami oraz serwisem maszyn offsetowych.

W tym czasie na rynku poligraficznym w dziedzinie produkcji opakowań i etykiet dominował druk typograficzny i offsetowy oraz związane z tym ograniczenia technologiczne.

W latach 90-tych zajmowaliśmy się dystrybucją rolowych maszyn drukujących, wdrażaniem technologii do zadruku składanki komputerowej, akcydensów i etykiet oraz wprowadzaniem na rynek maszyn i narzędzi do wykrawania rotacyjnego produktów takich jak: torebki do herbaty, artykuły higieniczne, materiały opatrunkowe, etykiety, przywieszki.

W miarę rozwoju technik poligraficznych, a przede wszystkim fleksografii, wzrosły możliwości i wymagania klientów co do form i jakości etykiet, opakowań i elementów identyfikacji produktu. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2004 roku rozpoczęliśmy działalność jako drukarnia fleksograficzna „Rotatech Polska Sp. z oo”.

Przez ponad 25 lat istnienia stworzyliśmy firmę na miarę wysokich oczekiwań szerokiej gamy odbiorców w kraju i za granicą.

Obecnie jesteśmy wiodącym na rynku  producentem etykiet samoprzylepnych oraz innych nośników informacji. Naszą specjalnością jest zarówno druk jak i doradztwo przy doborze technologii oraz wdrażaniu nowych produktów. Nasza drukarnia może zagwarantować kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

< prev next >
/images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1194.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1445.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1457.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1282.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1501.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/rotatech_1384.jpg