Drukarnia etykiet Rotatech - logo

Technologia

Surowce

Wytwarzamy etykiety z bogatej gamy papierowych i foliowych laminatów w rolkach. Specjalizujemy się w przetwarzaniu z rolki zarówno surowców samoprzylepnych, jak i bezklejowych.

Liczne systemy zarządzania jakością u naszych dostawców dbają o najwyższą jakość produktów.

Laminaty samoprzylepne składają się z następujących warstw:

  1. Warstwa wierzchnia:
  • Papierowe materiały wierzchni;
  • Foliowe materiały wierzchnie
  1. Klej;
  2. Warstwa silikonowa;
  3. Warstwa podkładowa.

Większość przetwarzanych prze nas laminatów etykietowych jest przystosowana do pośredniego kontaktu z żywnością. Oprócz tego istnieje grupa klejów specjalnych z aprobatą dotyczącą bezpośredniego etykietowania żywności. Udostępniamy certyfikaty zgodności odnośnie poziomów zawartości metali ciężkich w produktach.

Firma Rotatech stworzyła system składowania samoprzylepnych laminatów etykietowych zgodny z zaleceniami producenta. Pozwala nam to na zachowanie optymalnych właściwości materiałów przez cały okres ich trwałości.

< prev next >
/images_mce/mala_galeria_technologia/walki.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/azur.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/przewijarka.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/rolki.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/ruch.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/walki_1.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/walki_folia.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/wozek.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/wykrojnik.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/polimer_walek.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/petelka.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/pantone.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/cos.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/falcerka.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/gilzy1.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/gilzy2.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/haczyk.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/jumbo.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/konfekcja.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/noze.jpg /images_mce/mala_galeria_technologia/yellow.jpg