Drukarnia etykiet Rotatech - logo

Oferta produktowa

Doradztwo

Naszym zadaniem jest szybko i precyzyjnie określić Państwa indywidualne potrzeby tak, aby maksymalnie skrócić czas niezbędny do realizacji zlecenia. W większości przypadków wychodzimy z gotowych już rozwiązań do konkretnego zastosowania etykiet. Mamy jednak świadomość, że etykiety to indywidualny produkt i pozwalamy na jego szczegółowe definiowanie.

Pozwala nam na to wszystko nasz wykwalifikowany zespół doradców, bogate doświadczenie, wszechstronne możliwości, wąska specjalizacja w dziedzinie produkcji opakowań – etykiet i przywieszek.

Naszym zadaniem jest również określenie, czy produkt – etykieta objęta Państwa zapytaniem ofertowym jest naszą mocną stroną i pasuje do naszego parku technologicznego.

Przy nowych projektach proponujemy Państwu najbardziej optymalne rozwiązania pod każdym względem, aby możliwie najlepiej uatrakcyjnić dla Państwa każdą naszą ofertę cenową. Przy wznowieniach istniejących aplikacji etykiet staramy się uwzględniać Państwa wszelkie dotychczasowe uwagi.

Nasza kompleksowa obsługa, konsultac je i doradztwo w dziedzinie etykiet ma na celu wspieranie Państwa na każdym etapie kontaktowania się z naszą firmą.

< prev next >
/images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port1.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port2.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port3.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port4.jpg /images_mce/mala_galeria_oferta_produktowa/port5.jpg